Все частіше люди цікавляться після прочитання ряду досліджень швидким способом збагаченням води воднем в домашніх умовах. За допомогою сучасних технологій у нас з'явилася можливість використовувати генератори водневої води. Але що якщо ви йдете на прогулянку, в офіс або їдете в подорож та вам би хотілося пити водневу воду незалежно від вашого місця знаходження? Вихід є з водневої пляшкою.

 

Що відомо про водневу пляшку

 

Воднева пляшка - це портативний генератор водневої води, завдяки якій ви можете насичувати воду воднем всього лише одним дотиком.

Чи є різниця між водневими пляшками і як вибрати більш відповідну?

Різниця є, і в деяких випадках істотна.

Сьогодні виробники з Південної Кореї, Китаю і Японії надають величезну кількість різних водневих пляшок. У нашому інтернет-магазині Аквалекарь, ми вибрали найкращих виробників і є офіційним дистриб'ютором кращих водневих пляшок. Всі вони можуть відрізнятися не тільки своєю функціональністю, ціною, дизайном, але і технічними характеристиками.

Потрібно врахувати наступний ряд нюансів:

 

Вибираємо водневу пляшку відповідно до способу життя і потреби у водню

 

Ви ведете звичайний здоровий спосіб життя, у вас все в порядку зі здоров'ям і немає додаткових навантажень. Ви хочете поліпшити свої фізичні показники в спортзалі, поліпшити загальну енергетику організму, стан шкіри та гідратоване тіло, то вам підійде будь-яка воднева пляшка представлена ​​на нашому сайті. Будь-яка воднева пляшка підходить для цих запитів. Тільки зверніть свою увагу, що вам буде зручніше - носити з собою пляшку з водою постійно або вам буде зручніше взяти той варіант, де можна прикрутити пляшку води з магазину до портативного пристрою і збагатити таким способом воду воднем.

Якщо останній варіант, то концентрація водню становитиме максимум 1000 ppb, що є достатньою терапевтичною дозою.

 

 

Ваш організм постійно піддається окисленню через:

  • особливі ​​вподобання в харчуванні;
  • шкідливі звички;
  • хвороби та прийом ліків;
  • зниження секреторної функції організму;
  • активний спосіб життя, з надмірними фізичними навантаженнями.

У такому випадку лікарі рекомендують використовувати водневу пляшку з підвищеною терапевтичною концентрацією водню від 1000 до 1400 ppb.

Наприклад, найчастіше в цьому випадку вибирають генератор водневої води Blue Water або Hibon Q10 з додатковою функцією інгаляції.

 

Технологія електролізу SPE / PEM

 

Це найсучасніша з теперішніх на сьогодні технологій, і застосовується вона у виробництві протонно-обмінних мембран (PEM) на основі твердого полімерного електроліту (SPE) для генераторів водневої води останнього покоління.

Протонообмінні мембрана має титаново-платиновий електрод, завдяки якому і вдається за лічені хвилини досягти високої терапевтичної концентрації водню в воді.

Докладніше про порівняння водневих пляшок можете прочитати в цій статті «Як вибрати водневу пляшку».

 

Ми рекомендуємо:

 Воднева пляшка Blue Water 900

 

Ультра портативна воднева пляшка HP100