Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Іонізація води мінералами

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:
Мінеральні гранули портативного іонізатора та іонізатор - мінеральна паличка дозволяють легко насичувати воду протягом 20 хвилин активними іонами водню і корисними мінералами.
 

Короткий огляд на іонізатори з мінеральними гранулами

Мінерали так само важливі для функцій організму, як і вітаміни. Вони формують структуру нашого тіла і допомагають нашим системам працювати. Мінерали - це елементи, необхідні нашому організму для кількох цілей, таких як освіта крові, кісток і зубів, тканин, осморегуляція рідин організму і контроль фізико-хімічних процесів.
В асортименті нашого магазину є:
  • мінеральна паличка;
  • активатор у формі саше;
  • пляшка-іонізатор;
  • проточний настільний активатор води;
  • змінний фільтр з мінеральними гранулами для систем очищення проточної води.
У нашому інтернет-магазині є унікальна мінеральна паличка VIONE MINERAL (AQUASPECTR MINERAL), яку легко взяти з собою, щоб в будь-який момент помістити її в воду і перетворити її на корисну, а також зручні й міцні мінералізуючі пляшки для питної води.
Змінний корпус фільтру пляшки й мінеральної палички з харчової нержавіючої сталі заповнені високоякісними мінеральними гранулами. Активатори з мінеральними гранулами збагачують чисту питну воду такими мінералами як калій, натрій, магній, кальцій і очищають її від солей важких металів, хлору і шкідливих бактерій, а також змінюють pH води, який стає лужним.
Термін дії мінеральної суміші в гранулах - 6 місяців.
 

Ціна на мінеральну паличку іонізатор

Товар з каталогу Вартість
Іонізатор - мінеральна паличка VIONE MINERAL (з ресурсом 6 місяців) 1300 - 2200 грн
Вгору