т

 

Чому обирають іонізатори води компанії Burbuliukas?

Компанія Burbuliukas була заснована в 1995 році. Протягом 26 років вони славляться своїми портативними іонізаторами води, які використовують електроліз для перетворення властивостей звичайної води. Всі пристрої компанії запатентовані та сертифіковані. У їх виробництві використовуються тільки екологічно чисті матеріали, що робить їх безпечними у використанні.

Наша компанія презентує оригінальну продукцію безпосередньо імпортовану з заводу-виробника Burbuliukas (Литва). Тільки у нас ви можете отримати 100% гарантію на 2 роки – ми офіційний імпортер і дистриб'ютор активатори води aQuator (аналог Аквалайф) в Україні.

Акватор - це прилад для отримання живої та мертвої води. Жива вода - це лужний розчин, що володіє сильними властивостями біостимулятора, а мертва вода - це ідеальний бактерицидний та дезинфікуючий засіб. Активатор води Aquator унікальний тим, що крім приготування живої та мертвої води, він має функцію сріблення води. Срібна вода - це біологічно чиста вода, збагачена іонами срібла які знищують не тільки бактерії, але і віруси. З давніх-давен використовувалося срібло від отрут та інфекцій, сьогодні його властивості доведені науково, і осрібнювач води часто використовуються в побуті.

Апарат для живої та мертвої води Акватор (аналог Аквалайф) виробляє до 2,3 літра живої лужної води та до 0,7 літра мертвої кислої води в залежності від моделі іонізатора. Іонізатори води Aquator ідеально підходять для використання всієї родини - компактні, портативні та безпечні.

На сьогодні, у нас представлено 3 іонізатори води від Burbuliukas

 

1. Іонізатор Осрібнювач води aQuator Vivo Silver це найсучасніша модель непротічних іонізаторів води, підтримувати здоровий спосіб життя насправді зовсім не складно при наявності в будинку іонізатора води нового покоління.

 

2. Іонізатор Осрібнювач води aQuator Mini Silver компактний, безпечний, зручний, економічний, надійний і простий в експлуатації. Він особливо зручний тим, хто вміє цінувати час.

 

Переваги лужної води:

 

3. Іонізатор Осрібнювач води aQuator Silver+ - це непротічний іонізатор води, наповнивши прилад питною водою і включивши його в мережу вже через 4 хвилини в роздільних ємностях приладу отримаєте 2,7 л іонізованої лужної та 0,3 л іонізованої кислотної води.  

Цей прилад живої та мертвої води - мобільні, компактні, безпечні та прості в обслуговуванні іонізатори води. Вибираючи іонізатори води aQuator (аналог Aqualife) ви дбаєте про власне здоров'я та здоров'я своїх близьких.

Активатор води купити можна в нашому інтернет-магазині Аквалекарь. Наші фахівці з радістю вас проконсультують.

А щоб дізнатися більше, переходьте на наш сайт, спеціально присвячений Акватор, де ми детально розповіли про всі переваги приладу для приготування живої та мертвої води, про користь іонізованої води та про те, як просто приготувати її в домашніх умовах!

Сайт Акватор - aquator.com.ua