Іонізована вода

14

січ.

Іонізована вода

Що таке іонізація?

Процес, в результаті якого вода набуває великий негативний потенціал і стає низькомолекулярною. Найдоступнішим і надійним способом отримання іонізованої води - електроліз. Прилади, які дозволяють за допомогою попереднього очищення і подальшого електролізу отримувати чисту воду із заздалегідь заданими характеристиками та властивостями, називаються іонізаторами води.
   
   
Чому ж така корисна іонізована вода, регулярне застосування якої дає такі дивовижні результати?
   
Щоб відповісти на це питання, потрібно докладно розглянути основні властивості води і її роль в процесах життєдіяльності людей.
   
Основні процеси для забезпечення життєдіяльності організму, є окислювально-відновні реакції, тобто реакції, пов'язані з передачею або приєднанням електронів. Енергія, що виділяється в ході цих реакцій, витрачається на підтримання життєдіяльності організму і регенерацію клітин.
   
Один з важливих чинників регулювання параметрів окисно-відновних реакцій, що протікають в будь-якому рідкому середовищі, є активність електронів або окислювально-відновний потенціал (ОВП або ORP) цього середовища. У внутрішньому середовищі організму людини, норма ОВП в межах від мінус 50 до мінус 100 мілівольтів (мВ). Тобто, внутрішні середовища людського організму у відновленому стані.
   
ОВП звичайної питної води (вода з-під крана, питна вода в пляшках та ін.) завжди більше нуля і зазвичай знаходиться в межах від +100 до +400 мВ.
   
Для того, щоб організм мав можливість використовувати у своїх обмінних процесах воду, ОВП повинен відповідати значенню ОВП внутрішнього середовища організму.
   

   
Залежно від того, яку воду ми вживаємо для пиття, можливі три різні варіанти її засвоєння. 1. Якщо вживається питна вода з ОВП вище, ніж ОВП внутрішнього середовища організму (практично вся доступна сьогодні питна вода), відбувається додаткова витрата енергії на перетворення цієї води у відповідність з необхідними організму показниками. Причому ця зміна ОВП в організмі відбувається шляхом витрати електричної енергії клітинних мембран, тобто енергії найвищого рівня; енергії, яка фактично є кінцевим продуктом біохімічного ланцюга трансформації поживних речовин.
   
2. Якщо питна вода з ОВП близька до значення ОВП внутрішнього середовища організму людини (вода з деяких наявних на Землі природних джерел в момент виходу її на поверхню), життєва енергія не витрачається на корекцію активності електронів води. Вода відразу ж засвоюється, оскільки володіє біологічною сумісністю за цим параметром.
   
3. Якщо ж питна вода з ОВП негативніше, ніж ОВП внутрішнього середовища організму (іонізована скорочена вода), то вона підживлює його додатковою енергією, яка використовується клітинами як енергетичний резерв антиоксидантного захисту організму від несприятливого впливу зовнішнього середовища.
   

Активована іонізована вода з рівнем pH вище 7 одиниць - лужна вода, - звільнена від солей важких металів, хлору і фтору. Має лужний pH, негативний ОВП і низькомолекулярну структуру. Ідеально відповідає параметрам внутрішнього середовища організму людини.
   
Активована іонізована вода з рівнем pH нижче 7 одиниць - це кислотна вода. Має позитивний ОВП і низькомолекулярну структуру. Відповідає параметрам шкірного покриву.
   
Вода, яку ми п'ємо, повинна максимально відповідати параметрам, необхідним для її повноцінного засвоєння. Окислювально-відновний потенціал питної води повинен мати негативне значення; pH - перебувати в лужному середовищі, хімічний склад повинен бути оптимальним для організму.
   
Іонізатори води дозволяють приготувати воду трьох видів: лужну воду, кислотну та срібну воду. Залежно від обраного режиму і, відповідно, від потужності електролізу, лужна і кислотна вода можуть володіти вищими або слабкими відновлювальними та окисними властивостями (відповідати вищим або низьким значенням pH і ОВП).
   

Спільне застосування в повсякденному житті лужної та кислотної води дозволяє значно поліпшити здоров'я і зовнішній вигляд будь-якої людини. Для приготування такої води потрібен всього лише прилад живої та мертвої води.