Молекулярний водень, яким насичена воднева вода, являє собою незамінний для організму при різного роду захворюваннях, а особливо при вірусних інфекціях, хворобах дихальних шляхів, зокрема при covid - 19.

Відомо, що молекулярний газоподібний водень має потужні антиоксидантні та протизапальні властивості. Засновник Інституту молекулярного водню - Тайлер ЛеБарон науково довів і пояснив ефективність молекулярного водню, а також його застосування для зниження симптомів захворювання COVID-19:

"Молекулярний водень - проста і маленька молекула, здатна допомогти організму регулювати стан клітини, вибірково знижуючи OH і ONOO. Водень стимулює і регулює систему Nrf2, яка, допомагає підтримувати нашу систему організму здоровими. Водень також регулює запальні процеси, знижуючи хронічні системні запалення.Важливо, що водень регулює вироблення ферментів, а не усього лише зменшує або пригноблює. Ферменти важливі для нашого організму, оскільки це те, що допомагає нам видужувати"


Nrf2 - це головний активатор клітинної захисної системи, що приводить до збільшення синтезу захисних ферментів клітини, які борються з оксидантами та вільними радикалами. Стимулює вироблення власних антиоксидантів організму, таких як глутатіон, каталаза, супероксиддисмутаза, глутатіонпероксидаза.


Як діє вірус

Проникаючи в легені, вірус захоплює клітину і відтворює копію вірусу усередині клітини. У відповідь імунна система людини починає виділяти в плазму крові сигнальні молекули цитокіни, після попадання в плазму крові, активуються нейтрофіли (вид лейкоцитів). Це збільшує розширення кровоносних судин і проникність капілярів. Через цей процес виникають активні форми кисню (АФК) в тканинах організму, головне завдання, яких - знешкодити заражену клітину і запобігти реплікації вірусу. Якщо цей процес прогресує, АФК в організмі накопичуються, що призводить до запальних процесів.

Далі вірус починає атакувати пневмоцити 2 типу та легені вже не функціонують в повному об'ємі, не підтримують правильний газообмін. Потреба в кисні відповідно зростає, знижується артеріальний тиск, з'являється слабкість, погіршується виведення метаболічних відходів, гіпоксія і задишка. Цей руйнівний процес без лікування призводить до недостатності внутрішніх органів (легені, печінка, бруньки) організму, гострої респіраторної недостатності, смерті.

ЛеБарон відмічає, що значна частина ушкоджень клітин відбувається через надмірну кількість активних форм кисню (АФК) і системного запалення в організмі.

АФК - це молекули, що викликають окислювальне ушкодження клітин, але що при цьому відіграють важливу роль в організмі.

Нейтрофіли, також виробляють оксид азоту, що допомагає пригнічувати реплікацію вірусу зміцнюючи імунну систему і супероксид, що допомагає організму усувати патогени, але його надлишок викликає запалення, тому кількість необхідно регулювати.

Коли вище перерахованих молекул в організмі стає занадто багато, утворюється пероксинітрит з якого утворюється гідроксильний радикал - що вважається цитотоксичною молекулою.

При нормальній функції імунної системи, після виконання своєї ролі інгібітор супероксид перетворюється в пероксид водню, який перетворюється в воду і кисень.

Цей процес регулюється за допомогою системи Nrf2-Keap1. Коли система Nrf2-Keap1 активується, вона проникає в ядро ​​клітини та зв'язується і стимулює вироблення природних антиоксидантів організму, таких як глутатіон, каталазу, супероксиддисмутазу, глутатіонпероксидази.

ЛеБарон згадує, що система Nrf2, регулює понад 200 захисних білків і ферментів в організмі, але коли АФК в організмі накопичується більше, ніж треба, система Nrf2 виснажується і більше не в змозі регулювати запальні процеси.

Як впливає молекулярний водень

Молекулярний водень або H2 здатний активувати систему Nrf2-Keap1, тим самим стимулюючи вироблення антиоксидантів організму, також бувши в ролі регулятора допомагає підтримувати гомеостаз організму.

Водень регулює ферменти NOX і NOS, тим самим знижуючи вироблення супероксиду та оксиду азоту молекул створюють - пероксинітрит, шкідливу цитотоксичність молекулу.

Водень усуває гідроксильні радикали вибірково, в порівнянні з антиоксидантами, такими як вітамін C, які діють без розбору з супероксидом і оксидом азоту, що виконують важливі та корисні функції в організмі.

H2 не взаємодіє ні з супероксидом, ні з оксидом азоту, в результаті чого усуваються і продовжують виконувати корисні функції в організмі.

H2 реагує тільки з найбільш небезпечними АФК, такими як пероксинітрит, гідроксильні радикали та вступаючи в реакцію усуває їх.

Водночас водень стимулює вироблення ендогенних антиоксидантів організму і регулює ферменти, які виробляють супероксид і оксид азоту.

Водень допомагає в запобіганні цитокінової гіперцітокінемії, яка виникає, в слідстві, того що цитокіни активуються сильніше, ніж витримує імунна система. Цитокіни регулюються факторами транскрипції, а АФК регулюють ці фактори транскрипції. Фактори транскрипції, створюють більше запальних процесів, які стимулюють вироблення нових АФК.

Цей процес циклічний і вельми руйнівний, оскільки веде до загибелі клітин, призводить до поліорганної недостатності, смерті.

Численні клінічні дослідження водню доводять, що потрапляючи в організм він здатний регулювати фактори транскрипції, зупиняючи руйнує цикл. Це властивість робить молекулярний водень дуже ефективним протизапальним засобом.

Ось чому воднева вода насичена газом H2 - основа здоров'я, краси, молодості та високої якості життя на довгі роки.

 

Ми рекомендуємо:

Глечик генератор водневої води Hibon

 

 Воднева пляшка Blue Water 900