На сьогодні український ринок має безліч різних варіантів генераторів водневої води. Але як вибрати серед усього цього асортименту? Як вибрати генератор водневої води якісний і при цьому бути впевненим у своєму виборі?

Для початку, слід розібратися, які типи генераторів водневої води є на сьогодні. Генератори водневої води можна розділити за такими класифікаціями:

  • Генератор водневої води для насичення води воднем. Такі апарати бувають портативними та стаціонарними.
  • Генератори водневої води для інгаляції. Зараз виробники можуть запропонувати нам як портативний інгалятор, зазвичай такі додаткові функції зустрічаються в водневій пляшці, і стаціонарні.
  • Генератори водневої води для догляду за шкірою. Це можуть бути генератори-спреї або ж СПА-капсули.

Такі пристрої, які збагачують звичайну питну воду воднем бувають портативними та стаціонарними. Вибір між такими генераторами водневої води зазвичай залежить від способу життя і кількості осіб, які будуть ним користуватися.

Який генератор водневої води краще?

Якщо ви вибираєте генератор водневої води, щоб пити водневу воду всією сім'єю, краще рішення - стаціонарний (проточний) генератор водневої води.

Які в ньому особливості:

  1. Оптимізований і розроблений для отримання води з високим вмістом водню. З ним ви з легкістю зможете приготувати за один раз висококонцентровану водневу воду з концентрацією водню понад 1570 ppb в будь-якому обсязі у себе вдома.
  2. Система автоматичного очищення після використання приладу. У генераторі водневої води встановлені спеціальні фільтри, завдяки яким ви отримуєте чисту водневу воду без різних домішок.
  3. Автоматичне перемикання водних маршрутів. В кожному приладі вбудовані три режими генерації водневої води, а саме: функції очищення, функції стерилізації та виділення антисептичного розчину.

У нашому магазині Аквалекарь ви знайдете проточні генератори водневої води від корейського бренду KYK, які розроблені за найсучаснішими технологіями та мають всі сертифікати якості (Водневий генератор води Hym 3+ і водневий генератор води Higen1 +).

Окремо хочеться відзначити водневі глечики. Вони також належать до стаціонарних генераторів водневої води. Тільки якщо звичайні прилади підключаються до всієї системи водопостачання, то у випадку з глечиком - він вимагає тільки постійне підключення до джерела живлення. Це, власне, і робить його стаціонарним.

Коли мова заходить про не великі обсяги та про щось, що можна буде взяти з собою в поїздку або на прогулянку - тоді вибирати варто водневу пляшку (портативний генератор водневої води).

Особливості водневої пляшки:

  1. Зручність. Завдяки вбудованому акумулятору, такий прилад легко носити з собою. У статті "Як обрати свою водневу пляшку?" ми докладно описали на що варто звернути увагу при виборі водневої пляшки для води.
  2. Протонообмінна мембрана. Це дозволяємо відокремлювати хлор, озон і інші побічні продукти електролізу від самої води, які можуть бути шкідливими для здоров'я.
  3. Функція інгаляції. У багатьох пляшках вбудована функція інгаляції, наприклад в таких, як Blue Water 900 або Hibon Q10 (аналог Harmony). При використанні інгаляції воднем, ваші легені, а також нервова і серцево-судинна система у великій кількості засвоює молекулярний водень.

Вибір залишається тільки за вами. У нашому інтернет-магазині Аквалекарь ви можете купити генератор водневої води, який вам найбільше підходить. Наші фахівці з радістю вас проконсультують. Ви також можете ознайомитися з користю водневої води в нашому спеціальному розділі «Здоров'я», де ми щотижня публікуємо наукову інформацію про користь водневої води для нашого організму.

 

Ми рекомендуємо:

Воднева пляшка Blue Water 900S

 

Водневий генератор води Higen1 +