Фільтр


 

 

Мікрогрін

Мікрогрін (англійською microgreen, дослівний переклад мікрозелень) – молода зелень, віком від 2 до 10 діб, як правило, вже з одним або декількома молодими листками.

Культура споживання проростків, паростків та мікрозелені щорічно набирає обертів. Паростки та мікрозелень додають у багато страв для прикрашання зовнішнього вигляду страв, поліпшення смаку та текстури. Мікрозелень використовується для надання солодощі та гостроти стравам.

Але найголовніше, проростки, паростки та мікрозелень є джерелом величезної кількості вітаміном, антиоксидантів, корисних речовин – наприклад, вміст корисних речовин у мікрозелені в 40-70 разів більше, ніж у аналогічній дорослій зелені! Тому харчування проростками, паростками та мікрозеленню стоїть на особливому рахунку в сім’ях, які дбають про здоров’я!

Мікроферма для пророщування зерен та насіння це електричний побутовий пристрій, призначений для пророщування насіння та зерен з метою отримання здорових проростків, паростків та мікрозелені для споживання.

Термін мікроферма має ряд близьких синонімів – пророщувач мікрозелені, спраутер (sprouter – пророщувач).

 

Окремо виділяють автоматичні мікроферми, автоматичний пророщувач мікрозелені, автоматичний спраутер (авто спраутер).

Автоматична мікроферма для пророщування зерен максимально автоматизує процес пророщування та мінімізує участь користувача. Найчастіше користувачеві залишається лише контролювати наявність води та стежити за наповненістю ємності для дренажу використаної води, якщо він конструктивно передбачений у конкретній моделі.

Крім електричних, існують механічні пророщувачі, вони ж ручні у вигляді тарілок, піддонів, банок, тканинних мішків. Механічні пророщувачі (спраутери) частіше використовують для пророщування проростків і паростків, оскільки це відбувається відносно швидко – за 1-2 доби, але потребує періодичної уваги користувача – потрібно промити зерна та насіння кожні 3-4 години та робити деякі інші операції. Механічні пророщувачі найчастіше мають менший робочий об’єм для пророщування.

Тому вибираючи собі мікроферму-пророщувач слід звернути увагу на такі моменти:

  • Робочий об’єм мікроферми, де пророщуватиметься мікрозелень. Варто зіставити його з розміром вашої родини та апетитом з поїдання мікрогрина.
  • Чи є мікроферма автоматичною?

Мікроферму можна вважати автоматичною, якщо, в її конструкції передбачена ємність для поливу/зволоження насіння, зерен, проростків, паростків і мікрозелені.

  • Яким чином відбувається зволоження зерна, насіння?

Деякі моделі мають вбудований полив. При поливі водою витрата води буде вищою, тому воду можуть зациклювати – тобто використовувати вдруге (це небажано і нижче пояснюється чому). Інші моделі мають

вбудований генератор вологи (генератор туману). Тут витрата води більш економна, а волога більш поступово поширюється на насіння, зерна, проростки, паростки і мікрозелень.

  • Чи передбачена конструкцією автоматичної мікроферми злив дренажної води?

Більшість моделей мікроферм ганяють воду за циклом. Це не найкраще рішення. Справа в тому, що процес пророщування супроводжується бактеріальним зростанням та виділенням токсинів на ранніх стадіях пророщування. Всі ці побічні продукти повинні вимиватись водою вручну або автоматично через дренажну систему мікроферми

  • Матеріали мікроферми для зелені та лотків для пророщування.

Лотки для пророщування зерна та насіння повинні бути виготовлені з високоякісного харчового пластику без вмісту токсичного бісфенол А (BPA).

  • Наявність програмованого таймера для функції зволоження.

Важливо розуміти, що температура приміщення буде різна в різні пори року, тому важливо, щоб таймер мав можливість гнучко змінювати режим роботи генератора вологи і частоту включення протягом доби.

  • Наявність опції продувності.
  • Надійність виробника та продавця з погляду гарантійного та пост-гарантійного обслуговування.

Справа в тому, що глобальна культура використання мікроферм для дому знаходиться на ранньому етапі свого розвитку та популярності. Тому кількість виробників мікроферм для мікрозелені у світі набагато нижча, порівняно з іншою кухонною технікою. В Україну потрапляє ще менший вибір і багато сірих імпортерів, оскільки продукт не масово продається. Тому є серйозний ризик, що потенційний локальний продавець не має зовсім або має обмежені можливості щодо гарантійного та постгарантійного обслуговування.

Як мінімум, зверніть увагу на наявність витратних матеріалів та запасних частин на сайті продавця, відгуки по мікрофермі.

Надійність виробника можна оцінити за кількістю років існування моделі мікроферми на ринку. Тривале існування моделі на ринку, як мінімум, свідчить про затребуваність даної моделі, а значить мікроферма добре справляється зі своїми функціями.

Скільки коштує хороша мікроферма?

Ми вже обговорили вище, на що слід звертати увагу при виборі мікроферми. Тому гарною мікрофермою можна вважати автоматичну мікроферму для пророщування зерен, насіння з функціями:

  • зволоження за допомогою генератора туману,
  • дренажу використаної води,
  • відносно великим робочим обсягом для пророщування,
  • виготовлена з якісних матеріалів, у тому числі лотки для пророщування повинні бути з харчового пластику без вмісту бісфенол А (BPA),
  • гнучкого програмування кількості включених генераторів протягом доби і тривалості роботи генератора вологи, туману.

Хорошою мікрофермою у цьому розумінні є мікроферма-пророщувач Easygreen EGL 55.

На сайті виробника Easygreen EGL 55 коштує $300. Придбати мікроферму в Україні Ви можете за ціною 13900 грн. на нашому сайті Аквалекар.

Ціни на мікроферми-пророщувачі, витратні матеріали та запасні частини мікроферми-пророщувача у нашому магазині:

Різниця між нашою ціною та ціною виробника пояснюється тим, що мікроферма дуже об’ємна для транспортування. Тож міжнародна доставка дорога. Ми є офіційним легальним єдиним і прямим імпортером мікроферм-пророщувачів Easygreen EGL 55 в Україну від виробника LIFEGREENS EQUIP. S DE RL DE CV (країна реєстрації компанії виробника – Мексика, але країна виробництва – Китай).

Сайт виробника – https://www.easygreen.com/. Ми готові надати документи, що доводять, на прохання потенційного клієнта.

Про надійність виробника мікроферми Easygreen EGL 55 можна судити за трьома фактами:

  1. Компанія займається виробництвом мікроферм Easygreen з 1996 року, за цей час було два покоління мікроферм та Easygreen EGL 55 є останнім поколінням мікроферм і існує на ринку вже понад 4 роки.
  2. Компанія-виробник експортує свою продукцію до 32 країн світу і це в першу чергу високорозвинені країни, де є покупці, які готові заплатити 300 і більше доларів США за якісну мікроферму.
  3. Компанія-виробник займається тільки виробництвом мікроферм Easygreen EGL 55 – тобто самодостатній продукт і успішний.

Автоматична мікроферма-спраутер Easygreen EGL 55 має величезну кількість позитивних відгуків, особливо на сайті виробника https://www.easygreen.com/testimonials/.

Де можна придбати мікроферму в Україні?

Замовити мікроферму-пророщувач Easygreen EGL 55 можна у нашому магазині Akvalekar одним з наступних варіантів:

  • онлайн замовлення з можливостями оплати онлайн / післяплатою / оплата частинами (до 6 рівномірних платежів) та безкоштовною доставкою по Україні,
  • по телефону, одночасно отримавши консультацію, та безкоштовну доставку по Україні,
  • купити мікроферму у Києві можна у нашому шоу-румі за адресою Київ, проспект Соборності 17, шоу-рум 2-246 (на території ЖК «Комфорт-Таун»)

Безкоштовна доставка по Україні, Києву, Одесі, Львову, Харкову, Дніпру, Запоріжжю, Миколаєву, Херсону, Кропивницькому, Кривому Розі, Полтаві, Сумам, Чернігову, Житомиру, Рівному, Луцьку, Івано-Франківську, Ужгороду, Чернівцям, Вінниці, Хмельницькому та іншим містам України (до відділення Нової Пошти чи Укрпошти).

Важливо: оскільки мікроферма Easygreen EGL 55 зроблена з пластику, вона ставитиметься до тендітного вантажу, що б’ється, навіть перебуваючи в оригінальній упаковці виробника, де передбачений певний рівень захисту при транспортуванні.

Наш магазин Akvalekar оплачує доставку і при цьому декларує повну вартість мікроферми, якщо мікроферма пошкодиться в процесі доставки. Більше того, ми обов’язково наполягаємо на огляді цілісності мікроферми у відділення Нової пошти під час її відправлення.

Які бувають мікроферми:

Мікроферми бувають електричними та механічними (вони ж ручні пророщувачі).

Деякі моделі електричних мікроферм належать до автоматичних, якщо модель має функції генератора вологи, дренажу та таймер керування генератора пари з гнучкими налаштуваннями по роботі.

Механічні пророщувачі часто представлені тарілками з нержавіючим ситом, піддонами, банками та спеціальними тканинними мішками. У механічних пророщувачах частіше вирощують проростки та паростки.

Який вибрати пророщувач для мікрозелені?

Мікроферма Easygreen EGL 55 об’єктивно є найкращим вибором для людей, які хочуть і готові пророщувати багато проростків, паростків та мікрозелені для себе та своєї родини.

Ця модель має багато унікальних переваг, з якими можна ознайомитись у картці товару.

Якщо ціна мікроферми Easygreen для Вас висока, але Ви шукаєте саме мікроферму, рекомендуємо Вам уважно вивчити наведені вище моменти для вибору мікроферми. Пам’ятайте, що купівля мікроферми – це фінансово грамотне рішення. Ви повернете собі її вартість протягом першого – другого року експлуатації.

Також Ви можете проінформувати нас про зацікавленість купити саме модель Easygreen під час дії цінової акції, де знижка може досягати 20%. Ми Вас обов’язково проінформуємо про настання такої можливості.