Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Обладнання Nihon Trim Group в Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Лінійку власних продуктів з Японії представляє японська компанія Nihon Trim, що спеціалізується на впровадженні підтверджених результатів досліджень про застосування лікувальної живої та мертвої води в домашніх умовах й в медичних лікувальних закладах (нирковий діаліз, діаліз) та у високотехнологічному сільському господарстві.

З моменту свого створення в 1996 році і до сьогодні компанія зосереджена лише на виготовленні та популяризації високотехнологічного обладнання для створення здорової води у тісній співпраці з державними організаціями та провідними японськими університетами. Nihon Trim має 28 офісів для продажів по всій Японії від Хоккайдо до Окінава. Головний офіс компанії знаходиться у місті Нанкоку, префектура Коті (Японія).

Застосовуючи на практиці дослідницький досвід у технологіях виробництва лікувальної води та медичні досягнення, Nihon Trim Group в даний час є провідним членом більшості японських асоціацій. Таких як Японська економічна асоціація, Японська асоціація лужної іонної води, Асоціація досліджень води з діалізним електролітом і т.д.

Все обладнання для збагачення води іонами та генерації молекулярного водню на 100% виробляється у Японії на власному заводі. Кожна модель зібрана на конвеєрі ручного складання, а виробничий процес організований відповідно до стандартів ISO9001 (для управління якістю) та ISO13485 (для виробництва медичного обладнання).

Усі пристрої компанії на державному рівні сертифіковані як медичне обладнання для домашнього вжитку. Кожен окремий пристрій має внутрішньодержавний код, виданий Міністерством охорони здоров'я Японії.

Вгору