Технологія не стоїть на місці та все більше у людей з'являється можливість якісно і швидко справлятися з пародонтом за допомогою нових іригаторів для порожнини рота.

Наш інтернет-магазин Аквалекарь представляє новинку від корейського центру водневого бізнесу H & Care - вдосконалений бездротовий водневий іригатор для порожнини рота Sterilizer Pik.

У 2009 році нове дослідження показало, що іригатори для порожнини рота дуже добре видаляють біоплівку зубного нальоту з зубів і не тільки.

Чому люди купують іригатор?

Ретельно чистити зуби, коли у вас є брекети, може бути дуже складно, що може підтвердити будь-який, хто їх носив. Ще складніше, якщо дійсно неможливо, ефективно користуватися ниткою для зубів, коли у вас є брекети. Оскільки іригатор для порожнини рота - це просто струмінь води, а не шматок нейлонової нитки, він може допомогти очистити міжзубні проміжки, а також самі брекети.

Гінгівіт - це легке захворювання ясен, що викликається зубним нальотом, при якому ясна стають червоними, блискучими, опухлими та легко кровоточать. Дослідження показали, що іригатори для порожнини рота більш ефективні при лікуванні гінгівіту та пародонтозу, ніж зубна нитка, що може бути пов'язано зі здатністю іригаторів працювати під лінією ясен і забезпечувати повніше очищення навколо зуба.

У чому користь водневого іригатора Sterilizer Pik?

Sterilizer Pik - новий тип орального іригатора, який використовує водневу очищену воду для чищення ясен і зубів. Воднева вода має стерилізуючи властивості, яка може убезпечити вашу ротову порожнину від бактерій і допоможе зміцнити проблемні ділянки.

Переваги та особливості пристрою для чищення зубів:

  • Зручний ергономічний дизайн, при використанні не створюється навантаження на зап'ясті;
  • Надтонкий потік води з 3-ма моделями подачі - Нормальний / М'який / Імпульсний;
  • Незалежна кнопка (H2) для вироблення водневої води;
  • Можливість очищення скоб, мостів або імплантатів;
  • Полегшує кровотечу або біль навколо ясен, шляхом стерилізації водневою водою;
  • Усуває неприємний запах з рота, викликаний палінням, нальотом і т.д.

Детально ознайомитися і купити іригатор для порожнини рота ви можете в нашому інтернет-магазині.

 

Ми рекомендуємо:

 Воднева пляшка Blue Water 900

 

Водневий іригатор Sterilizer Pik