Наш інтернет-магазин Аквалекарь представляє нову лінійку товарів GPS з технологією голчастої біполярної іонізації (Needlepoint Bipolar Ionization - NPBI) від США. Це спеціальна технологія, яка очищає повітря в приміщенні без побічного утворення озону та інших шкідливих продуктів.

Технологія GPS NPBI очищає повітря в приміщенні, виробляючи високу концентрацію позитивних і негативних іонів, доставляючи їх в приміщення через системи вентиляції та кондиціонування. У повітряному потоці іони приєднуються до твердих частинок, об'єднуючи їх, роблячи їх більшими та важчими - тоді вони швидше осідають або легше фільтруються з повітря. Коли іони вступають в контакт з патогенами, вони руйнують поверхневі білки патогенів, роблячи їх неактивними.

Переваги:

  • Скорочує тверді частинки. Коли біполярно заряджені іони розсіюються по всьому простору, наприклад, офіс, вони об'єднуються з твердими частинками, зваженими в повітрі. Це створює ефект сніжної грудки, в якому частинки протилежних полярностей починають збиратися, що полегшує їх захоплення фільтрами або вони осідають через обтяження.
  • Зменшує кількість патогенів. Під час біполярної іонізації, заряджені іони контактують з патогенними організмами, руйнують поверхневі білки патогенів, роблячи їх неактивними та нездатними до реплікації.
  • Бореться з ЛОС і неприємними запахами. Технологія GPS NPBI розщеплює ряд хімічних газоподібних забруднювачів, які виділяються в повітря, на прості нешкідливі сполуки (наприклад, водяна пара, азот), залишаючи повітря в приміщенні свіжим і чистим від летючих органічних сполук.
  • Економія енергії. Зберігаючи повітря в приміщенні чистішим, NPBI скорочує кількість повітря, необхідного ззовні для збереження свіжості; це дозволяє заощадити на початкових витратах на вентиляційне обладнання та до 30% скоротити енергоспоживання.
  • Технологія NPBI GPS підходить і безпечно очищає повітря всередині промислових, комерційних і житлових будівель і приміщень. Прилад може бути встановлений в будь-яку систему вентиляції та кондиціонування, в будь-якому приміщенні.

Ознайомитися з лінійкою пристроїв для очищення повітря ви можете на нашому сайті, який спеціально розроблений під цю лінійку - npbi.com.ua

 

Ми рекомендуємо:

Біполярний іонізатор повітря GPS-FC24-AC

 

Біполярний іонізатор повітря GPS-DM48-AC