Ми всі знаємо, що людині потрібно пити достатньо води щодня. Про це говорять лікарі та дієтологи, журнали про харчування, прихильники здорового способу життя. Однак у всіх цих статтях і рекомендаціях на перший план завжди виносять «потрібно», ніж «чому».

Чому обирають живу та мертву воду?

Живу і мертву воду отримують шляхом електролізу звичайної води. Кисла вода - готується за допомогою позитивно зарядженого анода, так само її називають мертвою водою, а лужна вода - готується за допомогою негативного катода - це жива вода.

Лікування живою і мертвою водою

Жива вода - це лужний розчин, що володіє сильними властивостями біостимулятора. pH такої води 8,5 - 10,5. Вона прекрасно відновлює імунну систему організму, забезпечує антиоксидантний захист, джерело життєвої енергії. Жива вода активізує всі біологічні процеси організму, підвищує кров'яний тиск, покращує апетит, обмін речовин і загальний стан здоров'я.

Мертва вода - це ідеальний бактерицидний і дезинфікуючий засіб. Її кислотність від 2,5 до 3,5. З її допомогою можна полоскати ніс, рот і горло при застуді. Мертвою водою дезінфікують одяг, меблі, приміщення і навіть землю. Така вода заспокоює нерви, покращує сон, зменшує болі в суглобах. Мертвою водою також корисно полоскати рот після їжі - що б не кровоточили ясна, поступово розчиняючи камені.

Жива і мертва вода поєднує в собі два важливі параметри: pH і окислювально-відновний потенціал (ОВП). pH характеризує кислотність середовища. Якщо pH більше ніж 7, середовище лужне, якщо нижче - кисла. Таку воду легко приготувати в домашніх умовах, якщо купити прилад для живої води.

Практично всі захворювання мають одну причину - занадто окиснений організм. Оскільки в крові у нас pH в межах 7,35 -7,45, людям дуже важливо щодня пити воду з лужним pH - живу воду. Мертва вода окислює наш організм, жива вода, навпаки, олужнює. Все внутрішнє середовище має бути лужним, інакше організм вийде з ладу.

Особливості живої води:

 1. Високий рівень pH (лужна вода) - негативний заряд католіту.
 2. Є природним біостимулятором - забезпечує антиоксидантний захист організму.
 3. Жива вода стимулює обмін речовин, покращує кровообіг в тканинах, підвищує артеріальний тиск у гіпотоніків, покращує апетит і травлення.
 4. Сприяє регенерації слизової оболонки товстої кишки з повним відновленням функції кишківника.
 5. Жива вода - потужний стимулятор біологічних процесів, має високі екстрагуючи та розчинні властивості.
 6. Покращує детоксикаційну функцію печінки.
 7. Жива вода забезпечує швидке загоєння ран, включаючи пролежні, опіки, трофічні виразки, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки.
 8. Розгладжує зморшки, пом'якшує шкіру, покращує зовнішній вигляд і структуру волосся, справляється з проблемою лупи.
 9. Жива вода стимулює перенесення кисню та електронів із зовнішнього середовища в клітини, що нормалізує окислювально-відновні та метаболічні процеси в клітинах. Підвищує активність клітин крові, тонізує центральну нервову систему і поперечносмугасті скелетні м'язи.
 10. Сприяє швидкому відновленню корисних речовин з усього, тому трав'яний чай і трав'яні ванни в лужній воді особливо корисні, оскільки трава найкраще заварюється. Їжа, приготована в живій воді, набагато смачніше і корисніше.

Особливості мертвої води

 1. Низький рівень pH (кисла вода) - позитивний заряд аноліта.
 2. Володіє антисептичними, протиалергічні, підсушуючим, глистогінним, протисвербіжним і протизапальними властивостями.
 3. Для внутрішнього застосування мертва вода знижує артеріальний тиск у гіпертоніків, регулює перетин потоку в кровоносних судинах і покращує дренаж через їх стінки, усуває застій крові.
 4. Сприяє розчиненню каменів у жовчному міхурі, жовчних шляхах, печінці, нирках.
 5. Мертва вода зменшує біль в суглобах.
 6. Виявляє легку заспокійливу дію на центральну нервову систему, знижує м'язовий тонус.
 7. Мертва вода покращує виведення з організму шкідливих продуктів обміну. Прекрасно очищає зсередини та зовні.
 8. Відновлює функції потових, слинних, сальних, слізних і ендокринних залоз, а також шлунково-кишкового тракту.

Приготування живої та мертвої води

Для приготування досить купити прилад для отримання живої та мертвої води. Активатор живої та мертвої води купити можна в нашому інтернет-магазині Аквалекарь. Активатори води бувають проточні, проточні під раковину, непротічні та непротічні портативні, наприклад непротічний портативний іонізатор води Акватор не тільки допоможе вам приготувати живу і мертву воду, а він ще й має функцію сріблення води. Прилад Акватор (аналог Аквалайф) виготовляє до 2,3 літра живий лужної води та до 0,7 літра мертвої кислої води в залежності від моделі іонізатора. Іонізатори води Aquator ідеально підходять для використання всієї родини - компактні, портативні та безпечні.

 

Ми рекомендуємо:

Іонізатор води aQuator Vivo (аналог АкваЛайф)

 

Іонізатор води HISHA