Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

UNIMATEC CHEMICALS

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

UNIMATEC CHEMICALS EUROPE GMBH – це кращі силіконові технології від надійних міжнародних партнерів. Спільне підприємство з головним офісом у Японії має філії по всьому світу – як у Азії, так і в Європі, у тому числі й у Німеччині. На фото - японський головний офіс.

 

У UNIMATEC CHEMICALS EUROPE GMBH збирають ідеї та технології з усього світу, щоб втілити їх в інноваційні продукти, які підтримують тих, ким часто нехтують. Йдеться не лише про малозабезпечених людей, а й про «зелені» технології, що сприяють зменшенню шкідливого СО2. А також прагнуть виробляти якнайменше відходів. Проте, незважаючи на соціальну складову, за підсумками 2022 року оборот продажів компанії склав близько 5 млрд. доларів, із них чистий прибуток – 93 мільйони доларів.

 

Девіз корпорації: «Ми дбаємо про людей, які мають потребу, але не можуть дозволити собі дорогі рішення для питної води!». Мабуть, тому сумарна доля компанії в межах світового ринку вже становить близько 25%. Велика міжнародна корпорація UNIMATEC, що лідирує на ринку близько 25 років, на власному виробництві запроваджує лише високоефективні та безпечні рішення, орієнтовані на потреби сучасної людини. І пропонує тільки якісні товари. Пдприємства UNIMATEC випускають досконалі гумові комплектуючі до автомобілів, екологічно безпечні фільтруючі мембрани та пропонують нові технологічні рішення, пов'язані з безпечним водопостачанням.

 

UNIMATEC CHEMICALS EUROPE GMBH не збирається зупинятись на досягнутому і досі активно й динамічно росте. Оскільки у країнах, що розвиваються, досі існує тривожна потреба в безпечних, гнучких та простих у використанні, а також мобільних і портативних, доступних за ціною рішеннях для питної води, компанія UNIMATEC розробила ефективний фільтр для води, здатний боротися із хворобами, що передаються через воду. Завдяки недорогим та якісним розробкам можна рішуче заявити «ні» діареї або серйознішим проблемам зі здоров'ям.

Розгорнути
Вгору