Новинка серед воднево-кисневих генераторів - генератор для інгаляції H2 Pro300!

Ще японські вчені відзначали у своїх дослідженнях користь інгаляції воднем, особливо при лікуванні COVID-19. Інгаляція воднем показала свою ефективність в процесі одужання пацієнтів після перенесених серцевих нападів і порушень функцій дихальної системи. Виявлено, що терапія сприяє:

  • підвищенню імунітету,
  • підвищенню захисної функції внутрішніх органів, функцій мозку,
  • сприяє швидкому відновленню пацієнтів.

Прилад для водневих інгаляцій H2 Pro300 - ідеально підходить для домашнього використання. Завдяки цьому воднево-кисневому генераторові ви зможете в домашніх умовах використовувати ефективну профілактику захворювань легенів, серцево-судинної системи, гострих респіраторних захворювань та швидко відновлюватися після операцій.

Генератор для інгаляції H2 Pro300 це:

  1. Виробляє до 300 мл чистого водню у хвилину, чистота 99,99%!
  2. Використовується технологія SPE / PEM.
  3. Дозволяє дихати воднем і киснево-водневою сумішшю в співвідношенні H2 - 66%, O2 - 33%.
  4. Регульований час процедури.
  5. Застосовується при лікуванні легкий і середніх форм пневмоній, відновленні після інсультів інфарктів, при лікуванні хвороби Паркінсона.

Особливості технології водневого генератора для дихання

Водень виробляється з катода, а кисень - з анода. При харчуванні від машини використовується електроліз для поділу води на водень і кисень. Елемент буде відокремлювати водень і кисень на двох електродах. Чистий водневий газ входить в сепаратор газу / води, який видаляє більшу частину водяної пари з водневого газу. Кисень збирається в резервуар для води. Водень проходить через сушильну трубу, щоб отримати чистий водневий газ. SPE генератор водню/кисню приймає автоматичну систему контролю стеження з високою чутливістю. Потік і тиск досить стабільні.

На сьогодні водневі інгаляції набувають масштабну популярність і використовуються як альтернатива і доповнення до вживання водневої води.

 

Ми рекомендуємо:

Воднева пляшка Hibon Q10 (аналог Harmony)

 

 Воднева пляшка Blue Water 900