Наш організм щодня піддається впливу багатьох чинників навколишнього середовища. Зазвичай це призводить до появи активних форм кисню (АФК) - вільних радикалів, які викликають окислення тканин і порушують в них процеси метаболізму.

За допомогою внутрішніх антиоксидантних систем або ж за допомогою речовин, що надходять з їжею, відбувається нейтралізація вільних радикалів, але якщо відбувається дисбаланс - виникає окислювальний стрес. Через цей стан, організм піддається різним захворюванням, серед яких також є цукровий діабет.

Як окислювальний стрес викликає у нас діабет

Різні дослідження діабету показують нам, що окислювальний стрес призводить до ряду змін, таких як порушення засвоєння глюкози клітинами.

Наприклад, він провокує:

  • пошкодження клітинних структур;
  • підвищення нечутливості тканин до інсуліну;
  • порушення цілісності ряду ферментів.

Вільні радикали в великій кількості з'являються в клітинних структурах, які відповідальні за енергетичні процеси. Лікарі стверджують, що накопичення АФК призводить до пошкодження ліпідів, порушує синтез білків і ДНК. Окислювальний стрес таким чином стає однією з головних причин розвитку цукрового діабету.

Окислювальний стрес і воднева вода

Воднева терапія вже давно зарекомендувала себе, як одна з кращих профілактик для організму, що б уберегти його від безлічі хвороб. Водень вважається потужним антиоксидантом і його рекомендують вживати у вигляді водневої води або робити інгаляцію воднем в профілактичних і лікувальних цілях для зміцнення імунітету і боротьби з вільними радикалами.

Таким чином він надає широкий спектр позитивних ефектів:

  • антиоксидантний;
  • протизапальний;
  • антиапоптозних (що перешкоджає загибелі клітин).

При дослідженні водню, вчені підтвердили той факт, що він повністю безпечний для організму і не викликає побічних ефектів. Проведені наукові дослідження показали ефективність щодо лікування діабету другого типу і супутніх ускладнень.

Японські вчені провели медичне дослідження, в якому виявили захисний вплив водню на метаболічні процеси в тканинах. Воднева вода шляхом стимуляції поверхневих інсулінових рецепторів змогла поліпшити споживання клітинами глюкози.

Вчені розповіли, що водень має антиоксидантну дію і починає боротися з окислювальним стресом. Під час цього відбувається економне витрачання глюкози та жирних кислот, активуються клітинні рецептори до інсуліну, а це своєю чергою нормалізує толерантність до глюкози. Це доводить, що воднева вода проявляє користь при ожирінні, діабеті та метаболічному синдромі.

Для профілактики цукрового діабету в домашніх умовах ви можете використовувати генератор водневої води, завдяки якому ви зможете приготувати водневу воду.

 

Ми рекомендуємо:

 Воднева пляшка Blue Water 900

 

Воднева пляшка Hibon Q10 (аналог Harmony)