В Україні на сьогодні близько 2,5 млн жінок і 900 тис. Чоловіків хворіють на остеопороз. Половина людей з остеопорозом внаслідок захворювання стають інвалідами, а 20% - помирають. Особливо серйозне ускладнення остеопорозу - переломи.

На розвиток остеопорозу впливають такі чинники:

  • погіршення екології;
  • шкідливі звички;
  • гормональні збої;
  • малорухливий спосіб життя;
  • неправильне харчування;
  • спадковість.

Як допомогти нашому організму запобігти розвитку остеопорозу?

Один з методів - вживання водневої води.

Протягом всього нашого життя кісткова тканина періодично переживає фізіологічні припливи та відливи - руйнування (резорбція), і за допомогою кальцію утворюється знову (остеогенез). Ці два процеси взаємопов'язані й збалансовані.

Важливо розуміти: остеопороз - це порушення балансу - розсмоктування переважає над відновленням.

У Пекіні, вчені провели клінічне дослідження, яке показало, що вживання водневої води запобігає остеопенії - стан, який викликає ослаблення кісток - у піддослідних тварин.

Згідно з дослідженнями, молекулярний водень проявляє високу біологічну дію на кісткову тканину.

Воднева вода містить життєво важливі мікронутрієнти, такі, як кальцій, які необхідні для мінералізації здорових кісток.

Ми можемо отримувати кальцій з розумної та різноманітної дієти - хорошими джерелами є молоко, сир і темно-зелене листя, такі як шпинат, і зелень капусти.

Однак вживання водневої води, яка природним чином насичена ключовими мінералами, необхідними для здоров'я кісток, є неймовірно ефективним і легким способом отримання цієї важливої ​​дози захисного кальцію.

Застосування водневої води з концентрацією 7% підсилює остеогенез, збільшуючи швидкість мінералізації хребців. Було виявлено доброчинний вплив водню на функції кісток.

Водень - активатор антиоксидантної системи. Спектр його застосування в лікуванні захворювань кістково-м'язової системи досить широкий. Вже вийшли наукові праці, які свідчать про його лікувальну дію як, при незначних мікротравмах, ударах і розтягненнях, так і при більш серйозних патологіях, наприклад, міопатії, дегенеративних ураженнях суглобів або остеопорозі.

Молекулярний водень має потенціал нового антиоксиданту для профілактичних і терапевтичних цілей. Крім того, воднева вода володіє не тільки антиоксидантним ефектом, нейтралізуючи оксидативний стрес, але також має різні протизапальні та антиалергічні ефекти.

Профілактика краще, ніж лікування. А приготувати водневу воду легко за допомогою генератора водневої води. Такий прилад можна встановити на кухні, або скористатися водневою пляшкою, яка завжди буде з вами.

 

Ми рекомендуємо:

 Воднева пляшка Blue Water 900

 

Водневий генератор води Higen1 +